Podajemy listę laureatów i finalistów Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2023/2024. Gratulujemy Uczniom, Ich Rodzicom i Nauczycielom!

LAUREACI

  1. Ankiewicz Mikołaj – Gdyńska Szkoła Społeczna – 90%
  2. Kiezik Andrzej Robert – Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Dobrzewinie-Karczemkach – 94%
  3. Mazurowski Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Armii Krajowej w Gdańsku – 90%
  4. Pietruszka Stanisław Jakub – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie – 96%
  5. Pietrzyk Bartosz – Szkoła Podstawowa CET w Kolbudach – 94%
  6. Siciński Konrad – Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku – 90%
  7. Sienkiewicz Jakub Edmund – Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego „VIZJA” w Gdańsku – 94%
  8. Taisner Fabian – Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Gębika w Kwidzynie – 98%
  9. Warsiński Szymon Piotr – Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Lubni – 94%

FINALIŚCI

  1. Andrzejewski Michał – Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego w Gdyni – 84%
  2. Broniewski Jan Piotr – I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Gdańsku – 78%
  3. Groszyk Gabriel – Szkoła Podstawowa nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku – 80%
  4. Kacprzyk Szymon – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie – 56%
  5. Karewicz Jakub Adam – Szkoła Podstawowa nr 92 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Gdańsku – 86%
  6. Kwiatkowski Filip Jakub – Szkoła Podstawowa nr 43 im. wiceadm. Kazimierza Porębskiego w Gdyni – 76%
  7. Ławniczak Jan Mateusz – Szkoła Podstawowa Małe Morze im. ks. Jana Kaczkowskiego w Pucku – 84%
  8. Łogin Igor Stanisław – Szkoła Podstawowa Gedanensis – 68%
  9. Sowa Igor – Szkoła Podstawowa nr 47 im. Franciszki Cegielskiej w Gdyni – 68%
  10. Sprengel Aleksander – Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku – 80%
  11. Stępień Julian Hubert – Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Gdyni – 84%

Wgląd w arkusze konkursowe będzie możliwy w siedzibie Wojewódzkiej Komisji Konkursowej w Szkole Podstawowej im. św. Jana de La Salle w Gdańsku przy ul. Juliusza Słowackiego 101 w sali 206 w poniedziałek 18 marca 2024 r. w godz. 7:00-14:00. Gdyby w/w termin nie był dogodny to prośba o kontakt via poczta elektroniczna ki.pomorskie@gmail.com.

Lista laureatów i finalistów