Zgłaszanie szkół do konkursu

Rozpoczął się proces zgłaszanie szkół do Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjum województwa pomorskiego w roku szkolnym 2016/2017.

Życzymy udanych wakacji :)

Jest nam miło poinformować, że w roku szkolnym 2016/2017 organizatorem Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjum woj. pomorskiego zostało ponownie Gimnazjum im. św. Jana de La Salle w Gdańsku.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu pojawią się we wrześniu br.
A tymczasem życzymy wszystkim udanych wakacji :)

Uroczyste zakończenie konkursu

Zapraszamy serdecznie laureatów konkursu informatycznego wraz z rodzicami i nauczycielami na uroczystość wręczenia zaświadczeń w dniu 12 kwietnia 2016 r. (wtorek) na godz. 10:00 do budynku nr III, sala „C” Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni przy al. Zwycięstwa 96/98 (naprzeciwko wejścia do Centrum Nauki Experyment).

Laureaci i finaliści konkursu informatycznego w r. szk. 2015/2016

Gratulujemy wszystkim uczestnikom finału wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu informatycznego - najlepszym z najlepszych w woj. pomorskim! A zwłaszcza Uczniom, ich Rodzicom i Nauczycielom, którzy uzyskali tytuł laureata:

1. Baran Grzegorz - Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku
2. Brożyna Jędrzej - Gimnazjum nr 18 im. Jana Pawła II w Gdańsku
3. Chodorowski Maciej - Społeczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Kwidzynie
4. Czarkowski ArkadiuszGdańskie Gimnazjum "Lingwista"
5. D'Amico-Waguca WilliamGimnazjum nr 48 im. Lecha Bądkowskiego w Gdańsku
6. Gałecki Łukasz - Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów w Gdyni
7. Jagielak Adrian - Gimnazjum nr 3 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie
8. Kartanowicz Adam - Gimnazjum nr 48 im. Lecha Bądkowskiego w Gdańsku
9. Kaszewski Dawid - Publicznego Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Żelistrzewie
10. Komoszyński Łukasz - Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku
11. Kowalski Paweł - Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi
12. Majchrzak Błażej - Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku
13. Majewski Mateusz - Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II w Gdyni
14. Mazurkiewicz Mateusz - Ekologiczne Gimnazjum Społeczne w Rumi
15. Mikołajczewski Dominik - Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Gdańsku
16. Ochnik Jakub - Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II w Gdyni
17. Okenczyc Robert - Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Łebie
18. Orlikowski Łukasz - Gimnazjum im. św. Jana de La Salle w Gdańsku
19. Ossowski Jan - Gimnazjum im. Pisarzy Kaszubsko-Pomorskich w Luzinie
20. Penk Michał - Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów w Gdyni
21. Radziuk Stefan - Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 w Słupsku
22. Robaczewski Jakub - Katolickie Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim
23. Sosna Monika - Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Kwidzynie
24. Suchecki Kamil - Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku
25. Szafranek Jan - Gimnazjum nr 49 w Gdańsku
26. Ślusarz Konrad - Katolickie Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puszczu Gdańskim
27. Torończak Adam - Gimnazjum nr 15 im. Królowej Jadwigi w Gdyni
28. Ulanowski Piotr - Gimnazjum nr 3 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tczewie
29. Wolszon Albert - Publiczne Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Żelistrzewie
30. Wygonny Mateusz - Gimnazjum nr 13 w Gdańsku
31. Wyrzykowski Radosław - Gimnazjum nr 5 w Gdyni
32. Żeligowski Kuba - III Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku 

Subskrybuje zawartość